محل تبلیغات شما

موي انسان تنها به سه روش با تعقير رنگدانه يا سفيد شدن مواجه مي شود ،دليل چهارمي ندارد.

1سفيد شدن طبيعي مو ،كه معمولا در اواسط دهه ي سوم زندگي اتفاق مي افتد .كه به اصطلاح به آن سف.

2 سفيد شدن ژنتيكي  مو ، اين نوع  سفيدي بر اثر وراثت در فرد ايجاد مي شود و

3 كمبود ويتامين b1  ، كم خوني در فرد باعث سفيد شدن مو مي شود كه در اين مورد بر خلاف دو نوع ديگر با برطرف كردن علت آن مي توان رنگ مو را تعقير داد.

حال كه با دلايل  سفيدي مو آشنا شديم ،بياييد با روايت يك داستان به شامپوهاي رفع سفيدي مو بپردازيم.

روزي دوست 24 ساله ام را كه تا قبل 21 سالگي به تدريج تمام موهاي سرش سفيد شده بود را باموهايي جوگندمي ديدم و متوجه شدم  مدتي است داره از اين محصول استفاده مي كند . نتايجش خيره كننده بود طوري كه تصميم گرفتم پس از اثبات نتايج منم ازش استفاده كنم .

اما وقتي مجدد ديدمش متوجه شدم موهاش كم كم دارا به حالت سفيدي بر مي گرده و صحبتاشو شنيدم از تهيه اش منصرف شدم.

بعد از اينكه اساس مي شد دوباره به رنگ سفيد بر مي گردد به متخصص مو مراجع كرد و ماجرارو براش تعريف كرد.

پزشك مكانيزم كامل را براي او توضيع داد . وقتي رنگ دانه ي مو تعقير مي كند هيچ دارويي نمي تواند اين مشكل را برطرف كند ،چرا كه رنگ دانه داخل سر وجود دارد د پس تعقير دادن آن كار راحتي نيست . البته  مواردي وجود دارد كه علت سفيدي آن كم خوني يا ويتامين است كه در اين موارد  نادر راه هاي درماني وجود دارد .

نتيجه گيري

هيچ شامپو يا محصولي وجود ندارد كه بتواند رنگدانه را تعقير دهد پس محصولاتي كه با نام هاي مشابه به فروش مي رسند رنگ مويي بيش نيست .

10 هديه ي شگفت انگيز ممكن براي روز مادر

استفاده از شلمپوهای رفع سفیدی مو باعث بیماری و اختلالات مختلف در بدن و پوست می شود

علت كذب بودن شامپوهاي رفع سفيدي مو

مي ,كه ,مو ,تعقير ,رنگ ,سفيد ,مي شود ,سفيد شدن ,وجود دارد ,متوجه شدم ,كه در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

در آغاز کلام بود و کلام نزد خدا بود .